Menu

LOVE DISCO

Jedyny taki Blog muzyczny Disco-Polo. Wszelkie wiadomości, koncerty, ciekawostki o gwiazdach znajdziecie właśnie tutaj. Jakiekolwiek pytania prosimy kierować na adres e-mail: lovedisco@onet.pl, możecie wysyłać Nam swoje zdjęcia z gwiazdami - opublikujemy. Skontaktuj się z Nami już dziś! Pomóż Nam się rozwinąć - Najważniejsza jest pasja! Pozdrawiamy.

BO MA się talent do tworzenia hitów!

lovedisco

Mamy przyjemność przedstawić wam długo wyczekiwaną premierę (2017/2018) klipu pt. "Z Bomą balet"- jak tytuł podpowiada od zespołu Boma.

20170712235405

Pisząc tą piosenkę wokaliści pomyśleli sobie- Będzie grubo albo wcale!- i tym akcentem działali nad piosenką. Oczywiście.. jeżeli mowa była o balecie i to z BOMĄ, to wiadoma sprawa, że musiało być mocne wejście.. Na całe szczęście fachowcy z RAKOCZYFILM, doskonale wiedzieli, gdzie pojechać i jaki ma być scenariusz do tego klipu- nie zawiedli. Bo teledysk to prawdziwy i autentyczny sztos! 

_MG_8805_copy

Jak ma wyglądać prawdziwy melanż z Bogdanem i Marcinem? Na pewno muszą być hardkorowe przygody, niebezpieczne akcje! Wielki i potężny dreszczyk emocji. Już nie wspominamy o pięknych tancerkach, modelkach i kobietach. Bez nich nic by się tu nie zadziało! Oraz bardzo dobre miejsce do niezłego dancingu, a tu możemy wspomnieć o pewnej restauracji Myśliwskiej- Skarżysko Kamienne. Bo tam był nagrywany między innymi teledysk. 

_MG_8962_copy1 

Sami oceńcie! Tak, tak, tak.. to jest to! UWAGA, nie dajcie się wciągnąć, bo można się uzależnić!;)

 

 

© LOVE DISCO
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci